Přihlásit seRegistrovat HAS CZ a.s.Přibylova 28, CZ -719 00 Ostrava - KunčiceTel.: 420 595 245 019

SILOTOP® ZERO - WAM® pro bezpečné a efektivní odvětrávání sil v betonárnách

Od představení v roce 1998 se SILOTOP® stal globálním měřítkem pro aplikace odvětrávání sil a odprašování. Se SILOTOP® ZERO udělala společnost WAMGROUP® skok směrem k nové generaci prachových filtrů.


SILOTOP® ZERO není jen evolucí svého vysoce ceněného předchůdce, ale je výsledkem přibližně 50 let zkušeností v technologii filtrace prachu. Díky novému filtračnímu médiu z nanovláken SILOTOP® ZERO dělá odvětrávání sil v betonárnách ještě ekologičtější a snižuje emise prachu na méně než 1 mg/Nm3.


Díky nové filtrační technologii poskytuje SILOTOP® ZERO špičkové vlastnosti na mnohem menší ploše filtru než SILOTOP® R03.

SILOTOP® ZERO nabízí uživatelské výhody, kterým se konvenční odvětrávací filtry ani nepřibližují. Prachový filtr je vybavený filtračními prvky ISO skupiny ePM2.5 POLYPLEAT™ vyrobené společností WAM®.


SILOTOP® ZERO zvládne špičkové průtoky 1 500 Nm3/h s filtrační plochou 14,0 m2 a 2 600 Nm3/h s 24,5 m2 při nízké rychlosti, což zajišťuje až o 20 % kratší dobu plnění sila než konvenční prachové filtry- jinými slovy, úplné vyložení cisterny trvá méně než 30 minut. Speciální konstrukce vysoce účinného systému čištění proudem vzduchu, který je integrován do odklápěcího ochranného krytu proti povětrnostním vlivům, zajišťuje nízkou spotřebu vzduchu pouze 1,8 Nm3/h, což má za následek o 50 % nižší provozní náklady než u běžných filtrů.


Díky jedinečné schopnosti zachycení nanovlákny, je filtrační médium, tak konstrukce čisticího systému ideální pro filtraci vzduchu během celého pracovního cyklu. Životnost filtračních prvků SILOTOP® ZERO je více než dvojnásobná ve srovnání s konvenčními filtry. SILOTOP® ZERO má robustní konstrukci, která vyhovuje potřebám trhu a zaručuje vysokou odolnost až 750 mm H2O přetlaku (0,075 bar / 7,5 kPa) a 500 mm H2O (-0,05 bar / 6 kPa) podtlaku. Jeho celková hmotnost pouhých 68 kg usnadňuje instalaci, zatímco jeho výška ráfku těla sotva jeden metr činí výměnu filtrační vložky obzvlášť pohodlnou.


SILOTOP® ZERO, zaměnitelný se svým předchůdcem, SILOTOP® R03, je průmyslově vyráběný prachový filtr, který má tělo z nerezové oceli. Všechny komponenty jsou vyráběny v továrně na nejmodernějších výrobních strojích. SILOTOP® ZERO sériově vyráběný prachový filtr, vyráběný v pokročilých automatizovaných procesech, nabízí zákazníkům nejen špičkovou kvalitu, ale také výjimečný poměr ceny a výkonu.


 Globální síť dceřiných společností WAMGROUP® navíc zajišťuje skladovou dostupnost kompletních filtrů SILOTOP® ZERO i náhradních dílů. Kvalifikovaný personál našich dceřiných společností vám pomůže určit správný díl a poradí vám, kde získat originální náhradní díly a servis za férovou cenu. Pro zajištění bezproblémového provozu a dlouhé životnosti našich produktů doporučujeme dávat si pozor na kopie. Vybírejte pouze originální filtry SILOTOP® ZERO a originální náhradní díly.*

*

*