Přihlásit seRegistrovat HAS CZ a.s.Přibylova 28, CZ -719 00 Ostrava - KunčiceTel.: 420 595 245 019

Historie společnosti

Od roku 1992, kdy byla naše firma založena, působíme na Českém a Slovenském trhu jako zástupci následujících renomovaných výrobců:

WAMGROUP je světovým lídrem na trhu šnekových dopravníků a zaujímá přední pozice v každé ze svých produktových řad v oblasti manipulace a zpracování sypkých látek. 

BHS - Německo-míchací jádra do betonáren, drtící mlýny, drtiče pro bioplynové stanice, drtiče pro elektrospotřebiče, atd.

MINIVEYOR- Velká Británie-pásové dopravníky, průmyslové ventilátory, atd.

VENERONI - Itálie- čerpadla a míchadla kejdy a digestátu, atd.

 

 

Společnost WAMGROUP, která je silně zaměřena na požadavky trhu, si klade za cíl produkovat tržně orientovaná řešení a přeměňovat je v uživatelsky přívětivý standard, přizpůsobený pro různá průmyslová odvětví. Průmyslová kvalita a vynikající poměr ceny a výkonu dělají ze zařízení WAMGROUP ideální volbu pro projektanty a poskytují zákazníkům po celém světě to nejlepší, co je na trhu k dispozici.
 
Nekompromisní oddanost výzkumu a vývoji je základem širokého sortimentu společnosti a vede znovu a znovu k vývoji vysoce inovativních zařízení ze standardizovaných modulárních komponentů.
 
Efektivní výrobní metody a logistika podporované CAD/CAM se neustále zdokonalují a určují „nejmodernější“ v oboru. Globální řízení kvality dává zákazníkům WAMGROUPu jistotu, že jejich zařízení bylo zkontrolováno a testováno v každé fázi výrobního procesu.
 
V současné době WAMGROUP vyrábí svůj sortiment na čtyřech kontinentech a distribuuje jej prostřednictvím své celosvětové sítě dceřiných společností, které zákazníkům nabízejí profesionální poradenství, bezproblémové řízení objednávek.

 

 

*

*

*